לחצו למכרזים לעסקים

מה לבדוק לפני קניית דירה? – 4 בדיקות שחשוב לבצע

42260725_xxl בית למכירה

ישנן מספר בדיקות מקדימות שיעזרו לכם לבצע את הרכישה בלב שקט, בואו ללמוד איזה דברים חשוב לבדוק לפני הרכישה!

רכישת דירה הנה השקעה גדולה ורצינית הדורשת נטילת סיכונים לא קטנים בהרבה מהמקרים.
על מנת לוודא שההשקעה תהיה באמת משתלמת ולא נמצא את עצמינו בלי כלום בידיים, ישנם מספר דברים שחשוב לבדוק לפני שחותמים על חוזה הרכישה.

1. בדיקה פיזית של הדירה – אחד הדברים הראשונים שנעשים בדרך כלל הוא ביקור פיזי בדירה על מנת להתרשם ממנה, ממצבה, כיווני האוויר שלה, סביבתה וכו'. כאשר מגיעים לביקור כזה, מומלץ לחפש פגמים נסתרים, לבדוק תשתיות, מצב כללי ודברים שאולי לא נראים במבט ראשון אך עלולים לעלות לנו ביוקר אחר כך. אם אנחנו רציניים לגבי הדירה ומעוניינים להמשיך בתהליך מומלץ אף להיעזר באיש מקצוע.

2. בדיקת נסח טאבו – בנסח הטאבו מופיע כל המידע הרלוונטי על הנכס; בעלות, מיקום, שטח, עיקולים, היסטוריה וכו'. ניתן לקבל את נסח הטאבו בקלות ובמהירות דרך האינטרנט ולכן חשוב מאוד לעבור עליו ולוודא שכל הפרטים שנמסרו לנו הם אכן נכונים.

3. בדיקה משפטית – חשוב מאוד לבדוק שלא קיימים על הנכס שעבודים, עיקולים או הערות אזהרה ו/או שהנכס לא נמצא בעיצומו של הליך משפטי כלשהוא.

4. החוזה – במעמד זה, כל הבדיקות כבר אמורות להיות מאחורינו, אך עם זאת אסור לנו להיות שאננים ויש לעבור על החוזה לפרטיו לפני ביצוע החתימה. כדאי מאוד לבצע זאת בליווי של עורך דין הבקי בתחום.

ליצירת קשר אנא מלאו פרטיכם...

במידה והנך משתמש עסקי הרשם כאן

דלג על שלב זה